Informacje

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA:

Magdalena Kubicka OMNIS

NIP
8641773177
NUMER RAU
11224714/A
ADRES
ul. Bociana 6B/16, 31-231 Kraków
TELEFON
512 189 599
EMAIL
magdalena.kubicka@omnisubezpieczenia.pl

Reprezentowana przez
Magdalena Kubicka
tel. 512 189 599
magdalena.kubicka@omnisubezpieczenia.pl

Wypełniając ustawowy obowiązek informacyjny (art. 22 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń z dnia 15 grudnia 2017 r.) oświadczamy:

  1. Magdalena Kubicka OMNIS jest Agentem Ubezpieczeniowym i wykonuje czynności agencyjne na rzecz jednego zakładu ubezpieczeń.

  2. Dokumenty pełnomocnictw dostępne są w formie elektronicznej (dokument pdf) na liście Towarzystw Ubezpieczeniowych z którymi Magdalena Kubicka OMNIS ma podpisaną umowę agencyjną, po kliknięciu słowa: PEŁNOMOCNICTWO.

  3. Magdalena Kubicka OMNIS w związku z proponowanym zawarciem umowy ubezpieczenia lub umowy gwarancji ubezpieczeniowej otrzymuje prowizję dowolnego rodzaju uwzględnioną w kwocie składki ubezpieczeniowej, wypłacaną przez zakład ubezpieczeń.

  4. Klient ma możliwość złożenia reklamacji, wniesienia skargi oraz pozasądowego rozwiazywania sporów.

  5. Klient ma możliwość sprawdzenia wpisu do rejestru agentów (RAU) na stronie: https://au.knf.gov.pl/Au_online/faces/szukajAgenta.xhtml W celu skutecznego wyszukania Agenta Ubezpieczeniowego należy uzupełnić nazwę agenta (Magdalena Kubicka OMNIS) oraz nazwisko (Kubicka).

Poniżej znajduje się pełna lista zakładów ubezpieczeń, z którymi Magdalena Kubicka OMNIS ma podpisaną umowę agencyjną i na rzecz których wykonuje czynności agencyjne:

PZU
PZU S.A.