Informacje

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA:

eMULTICO Joanna Kania

NIP
6751244177
NUMER RAU
11224653/A
ADRES
ul. Żwirki i Wigury 36/4, 31-465 Kraków
TELEFON
570 302 301
EMAIL
biuro@emultico.pl

Reprezentowana przez
Dominik Korbas
tel. 570 302 301
dominik.korbas@emultico.pl

Wypełniając ustawowy obowiązek informacyjny (art. 22 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń z dnia 15 grudnia 2017 r.) oświadczamy:

  1. eMULTICO Joanna Kania jest Agentem Ubezpieczeniowym i wykonuje czynności agencyjne na rzecz jednego zakładu ubezpieczeń.

  2. Dokumenty pełnomocnictw dostępne są w formie elektronicznej (dokument pdf) na liście Towarzystw Ubezpieczeniowych z którymi eMULTICO Joanna Kania ma podpisaną umowę agencyjną, po kliknięciu słowa: PEŁNOMOCNICTWO.

  3. eMULTICO Joanna Kania w związku z proponowanym zawarciem umowy ubezpieczenia lub umowy gwarancji ubezpieczeniowej otrzymuje prowizję dowolnego rodzaju uwzględnioną w kwocie składki ubezpieczeniowej, wypłacaną przez zakład ubezpieczeń.

  4. Klient ma możliwość złożenia reklamacji, wniesienia skargi oraz pozasądowego rozwiazywania sporów.

  5. Klient ma możliwość sprawdzenia wpisu do rejestru agentów (RAU) na stronie: https://au.knf.gov.pl/Au_online/faces/szukajAgenta.xhtml W celu skutecznego wyszukania Agenta Ubezpieczeniowego należy uzupełnić nazwę agenta (eMULTICO Joanna Kania) oraz nazwisko (Kania).

Poniżej znajduje się pełna lista zakładów ubezpieczeń, z którymi Magdalena Kubicka OMNIS ma podpisaną umowę agencyjną i na rzecz których wykonuje czynności agencyjne:

UNIQA
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
UNIQA
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.